UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanie czy eblag ma jeszcze gospodarza czy tez pozostał tylko warhoł piastujacy stanowisko ktoremu na tym miescie wcale nie zalezy a jedynie jest wtyczka pozwalajaca krecic kolesiom bardzo szkodliwe dla tego miasta interesy?Przeciez ten facet udajacy prezydenta zdewastowal ten unikatowy las. Wszyscy przez dekady zazdroscili nam bazanatarni a ten buffon przez swoje nierzady postawil na bazantarni krzyzyk. niech no jeszcze pociagna obwodnice przez polane z wiatami i koniec bazantarni. I to wy durni elbazanie sobie tego warhola wybraliscie. Na zlosc PIS. no to teraz macie glupcy
yataman