UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Było tak fajnie. - przejść się na spacerek - pobiegać - pojeździć rowerkiem Ptaszki pięknie śpiewały. Teraz spokojnie oczekuję na wielką wodę, by zabrała te koszmarne gabiony, a za jakieś dwadzieścia lat odrosną i te buki. Będą miały 15,a nie 30-40 m, ale może wrócą chociaż te ptaszki.
Maczeda