UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pytanie czy eblag ma jeszcze gospodarza czy tez pozostał tylko warhoł piastujacy stanowisko ktoremu na tym miescie wcale nie zalezy a jedynie jest wtyczka pozwalajaca krecic kolesiom bardzo szkodliwe dla tego miasta interesy?Przeciez ten facet udajacy prezydenta zdewastowal ten unikatowy las. Wszyscy przez dekady zazdroscili nam bazanatarni a ten buffon przez swoje nierzady postawil na bazantarni krzyzyk. niech no jeszcze pociagna obwodnice przez polane z wiatami i koniec bazantarni. I to wy durni elbazanie sobie tego warhola wybraliscie. Na zlosc PIS. no to teraz macie glupcy

yataman