35
24.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@zenada - To nie XVII wiek, że mamy łopatami kopać!! Byłem na tym szlaku w środę na spacerze. No nie wygląda to najlepiej, ale to jeszcze miejsce prac, więc poczekajcie z komentarzami na koniec prac i uporządkowanie terenu. Fakt, trochę przerzedzono ten szlak, dziwnie się idzie tą ścieżką widząc taką pustkę po wyciętych drzewach, ale skoro to zrobili to tak musiało być. Nie jesteście fachowcami, Ja też nie, więc nie oceniajcie.
Ploterek (2020.04.27)
Nie trzeba być fachowcem żeby widzieć lasy wycinane w pień wszędzie gdzie się da.
(2020.04.27)

info

1  
  0
od kiedy kilkadziesiat zdrowych drzew to konary i galezie???? Przeciez tam codziennie trwa regularna wycinka drzew wzdluz rzeki, na calym, 2km odcinku
(2020.04.27)

info

1  
  0
To było takie ładne miejsce. A teraz zostało bezpowrotnie zniszczone. Niech wrobla szlag jasny trafi i wszystkich ludzi odpowiedzialnych za zniszczenie tego szlaku bazantarni. Wstydzcie sie wyborcy wroblewskiego wybraliscie szkodnika tego miasta.
amigos (2020.04.28)

info

0  
  0
To jest skandal! A co ciekawe, wykamienowanie całego koryta Srebrnego Potoku jest wpisane w program ograniczania skutków suszy! Ciekawe jak zniszczenie naturalnego potoku i wycięcie drzew wpłynie na ograniczenie suszy! Jeśli mieszkańcy nic z tym nie zrobią i nie zatrzymają tego szaleństwa, za rok nie będzie już śladu po Srebrnym Potoku jaki znamy!
Janek77 (2020.04.28)

info

0  
  0