Wybrany wątek opinii

Nie narzekać, było słuchać WWF, a nie obśmiewać, jak norki. Srebrny Potok to była unikatowa, naturalna i piękna rzeka - duma tego chorego miasta. Teraz, a w szczególności po realizacji drugiego etapu będziemy mieli betonową rynnę z kilkoma pseudozbiornikami, wypełnionymi mułem i śmierdzącą wodą. Wycięte buki, jak damy im szansę to będą takie same za 200 lat.
(2020.04.24)
Ale miasto nie jest chore.
Krzysztof z Opola (2020.04.25)
Powrót do komentarzy