UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby się wszyscy wzięli do roboty to w kilka dni i byłoby po remoncie. A tak jeden robi a erszta siedzi i komentuje.
Jakby się wszyscy wzięli do roboty to w kilka dni i byłoby po remoncie. A tak jeden robi a erszta siedzi i komentuje.