16-latek bez prawa jazdy przekroczył prędkość
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci z elbląskiej drogówki zatrzymali 16-latka, który sportowym audi RS3 jechał bez uprawnień i przekroczył prędkość. W samochodzie siedziała jeszcze trójka nastolatków. Policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.