34
23.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@automatic123 - "No nie róbcie już linczu na chłopaku". Owszem, zaraz Policja i prowadzący program "Wybacz mi"z kwiatkami i pudełkiem czekoladek pójdą ga monia przepraszać za zatrzymanie.
Sherlock (2020.04.23)
Naczelnik robi się na gwiazdę portel !
(2020.04.23)

info

2  
  1
Mnie rodzice wychowali na porządnego człowieka. Do dziś jestem z siebie i z nich dumny, a mimo to w podobnym wieku sam miałem taki głupi pomysł. Kto jest w stanie upilnować dorastającego nastolatka? Za parę lat mój syn też będzie w tym wieku i już się boję jakie numery mi wywinie. To jest nieuniknione.
(2020.04.24)
Tacy rodzice, takie dzieci! Głupia uzależniająca pochodzi z domu
Adam D (2020.04.24)

info

2  
  3
@zulugula -masz problem z czytaniem ze zrozumieniem
(2020.04.24)
@zulugula - Nie czepiai sie jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to sobie obraski pooglondai
(2020.04.24)
@zulugula - Za
(2020.04.24)
@zulugula - Nie czepiai sie jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to sobie obraski pooglondai
(2020.04.24)
W takich wypadkach, kiedy mlody człowiek świadomie łamie prawo, powinna być bezwzględna dotkliwa kara finansowa. .Im wyzsze dochody mają rodzice, tym wyższa kara zeby ich zabolało. .Wtedy zaczną pilnowac dzieciaka.
(2020.04.24)

info

5  
  2
Zapewniam cie że to jest uniknione.
(2020.04.24)