UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@automatic123 - Pocieszyłeś nas bardzo, przecież nic się nie stało! Człowieku zastanów się chociaż troszeczkę za czym coś napiszesz!
@automatic123 - Pocieszyłeś nas bardzo, przecież nic się nie stało! Człowieku zastanów się chociaż troszeczkę za czym coś napiszesz!