Wybrany wątek opinii

@automatic123- choć dostałeś już ripostę, nie omieszkam i ja. Niby nic strasznego, nie pijany, i przekroczył nieznacznie prędkość. -dziwne usprawiedliwienie !!. Prawo jazdy to zapewne tylko kawałek plastiku, Tatuś nauczył lepiej jeździć niż nie jeden instruktor, ale przepisów już nie bardzo. Dlatego uważam że za jazdę bez uprawnień powinna być konfiskata pojazdu, dotyczy też i tych co stracili uprawnienia. Audi RS, ależ ból.
komornik (2020.04.23)
@komornik - No akurat te riposty mnie nie wzruszają bo jak patrzę jak jeżdżą po mieście, Dąbka, Grota i inne ulice co radar nieraz by wskazał 90,100 km/h to to przewinienie jak wiele innych, sprawdzić uprawnienia tych na moto to 1/4 jeździ bez, a te wasze komentarze to tylko świadczą o hipokryzji. Jak wielu ty niewinnych i praworządnych.
autom123 (2020.04.24)
@autom123 - Szkoda czasu na riposty w Twoim kierunku.
(2020.04.24)
Powrót do komentarzy