UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No nie róbcie już linczu na chłopaku. Źle postąpił no ale chyba nie był naćpany, nie był pijany, nikogo nie potrącił, nie spowodował kolizji. .. Przekroczył prędkość ni i bez uprawnień. A komu się nie zdarzyło w tym wieku popełnić czegoś niestosownego, kto nie popalał, kto nie pojechał autem ojca albo wujka bez prawka czy jeszcze coś innego. No a już takim RSem to naprawdę trudno utrzymać przepisowe 50/h. Chyba że na tempomacie; )

automatic123