UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie sie nie spodziewał jak większość, że teraz patrol stoi między sklepem żabka i monopolowym a nie w zatoczce przy torach. .. Śmieszne jest trochę to, że zazwyczaj w komunikatach podaje się samą markę auta, ale jak już RS-ka to pełna; -)