Wybrany wątek opinii
No nie róbcie już linczu na chłopaku. Źle postąpił no ale chyba nie był naćpany, nie był pijany, nikogo nie potrącił, nie spowodował kolizji. .. Przekroczył prędkość ni i bez uprawnień. A komu się nie zdarzyło w tym wieku popełnić czegoś niestosownego, kto nie popalał, kto nie pojechał autem ojca albo wujka bez prawka czy jeszcze coś innego. No a już takim RSem to naprawdę trudno utrzymać przepisowe 50/h. Chyba że na tempomacie; )
Do moderacji
Odpowiedz
8
21
@automatic123 - Nie chlapnąleś coś mocniejszego? Jeżeli nie to może potrzebujesz lekarze? Pustak i tyle !!
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
@automatic123 - Pocieszyłeś nas bardzo, przecież nic się nie stało! Człowieku zastanów się chociaż troszeczkę za czym coś napiszesz!
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@automatic123 - "No nie róbcie już linczu na chłopaku". Owszem, zaraz Policja i prowadzący program "Wybacz mi"z kwiatkami i pudełkiem czekoladek pójdą ga monia przepraszać za zatrzymanie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@automatic123 - Tak najlepiej jeszcze mu dać lizaka i pogłaskać po główce w nagrodę, że nikogo nie zabił. Zuch chłopak.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0