UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@automatic123- choć dostałeś już ripostę, nie omieszkam i ja. Niby nic strasznego, nie pijany, i przekroczył nieznacznie prędkość. -dziwne usprawiedliwienie !!. Prawo jazdy to zapewne tylko kawałek plastiku, Tatuś nauczył lepiej jeździć niż nie jeden instruktor, ale przepisów już nie bardzo. Dlatego uważam że za jazdę bez uprawnień powinna być konfiskata pojazdu, dotyczy też i tych co stracili uprawnienia. Audi RS, ależ ból.

komornik