UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Świadek nieznajomy - To dobrze ze OSP posiada cysternę i tego nikt nie neguje ale powrót auta bez zakończenia działań i wyjazd kolejnym to co innego 😁
Gosc
@Świadek nieznajomy - To dobrze ze OSP posiada cysternę i tego nikt nie neguje ale powrót auta bez zakończenia działań i wyjazd kolejnym to co innego 😁
Gosc