UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Świadek nieznajomy - To dobrze ze OSP posiada cysternę i tego nikt nie neguje ale powrót auta bez zakończenia działań i wyjazd kolejnym to co innego 😁

Gosc

Anuluj