UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc - I po co się sadzisz? Chłopaki z Krzewska i Markusy wyjechali siłami, jakimi mieli możliwość i chwała im za to. Ty pewnie w tym czasie siedziałeś z wypiekami na twarzy przed kompem i cieszyłeś się, że słychać ijo-ijo.
MeIon