UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc - I po co się sadzisz? Chłopaki z Krzewska i Markusy wyjechali siłami, jakimi mieli możliwość i chwała im za to. Ty pewnie w tym czasie siedziałeś z wypiekami na twarzy przed kompem i cieszyłeś się, że słychać ijo-ijo.

MeIon

Anuluj