UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gosc - I po co się sadzisz? Chłopaki z Krzewska i Markusy wyjechali siłami, jakimi mieli możliwość i chwała im za to. Ty pewnie w tym czasie siedziałeś z wypiekami na twarzy przed kompem i cieszyłeś się, że słychać ijo-ijo.

MeIon