UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc - No i po co atakujesz jednostkę? Chłopak napisał, że dobrze, że jest cysterna w gminie, a ty obrażasz ludzi. Jakbyś trochę poczytał, to być wiedział, że takie sytuacje nie są niczym niesłychanym.
@Gosc - No i po co atakujesz jednostkę? Chłopak napisał, że dobrze, że jest cysterna w gminie, a ty obrażasz ludzi. Jakbyś trochę poczytał, to być wiedział, że takie sytuacje nie są niczym niesłychanym.