UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tobie jakby się chata paliła ciekawe czy byś tak pisał że jeden kierowca na dwa samochody liczy się czas żeby uratować co kolwiek .A jak komuś żal d..ściska że nie mają takiego auta to niech żałują ale Krzewsk ma i ma czym się szczycić że są zawsze do pomocy

Wielbiciel