UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie czepiajcie się 500 +. Ta Pani przeszła wiele w życiu. Zawsze odkąd pamiętam pracuje i do pracy nie dojeżdża samochodem tylko jednośladem. Właśnie niedawno ukończyli remont mieszkania. Teraz wszystko się spaliło. Pomoc jest bardzo potrzebna tej rodzinie i dlatego kto może i chce to powinien pomóc. Wszystko pozalewane więc potrzeby są ogromne. Warto pomóc kobiecie, która jest osobą bardzo dzielną. A z 500 + nie korzysta bo ma starsze dzieci.

12345

Anuluj