UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W takich sytuacjach zawsze podajecie info o zbiórce dla pogorzelców, a teraz cisza. Patrząc na ten dom to raczej nie byli zamożni ludzie.
Trzeba pomagac
W takich sytuacjach zawsze podajecie info o zbiórce dla pogorzelców, a teraz cisza. Patrząc na ten dom to raczej nie byli zamożni ludzie.
Trzeba pomagac