UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W takich sytuacjach zawsze podajecie info o zbiórce dla pogorzelców, a teraz cisza. Patrząc na ten dom to raczej nie byli zamożni ludzie.

Trzeba pomagac

Anuluj