UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polecam, żeby wszyscy zamieszkali w takich zapomnianych przez Boga wiochach i wydawali 2/3 wypłaty na paliwa i remonty swoich samochód. Wtedy na pewno będzie się nam wszystkim żyli lepiej.

Hajeje

Anuluj