UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polecam, żeby wszyscy zamieszkali w takich zapomnianych przez Boga wiochach i wydawali 2/3 wypłaty na paliwa i remonty swoich samochód. Wtedy na pewno będzie się nam wszystkim żyli lepiej.
Hajeje
Polecam, żeby wszyscy zamieszkali w takich zapomnianych przez Boga wiochach i wydawali 2/3 wypłaty na paliwa i remonty swoich samochód. Wtedy na pewno będzie się nam wszystkim żyli lepiej.
Hajeje