UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sam pewnie mieszkasz w jaskini i nie doceniasz naszego pięknego regionu.Nastepnym razem pomyśl dwa razy zanim obrazisz mieszkańców tych miejscowości.
M 23
Sam pewnie mieszkasz w jaskini i nie doceniasz naszego pięknego regionu.Nastepnym razem pomyśl dwa razy zanim obrazisz mieszkańców tych miejscowości.
M 23