47
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Fun H2O - A ja się modlę, żeby rolnicy nie truli nas chemiczną trucizną !
(2020.04.21)
Idea grobowej deski
(2020.04.21)

info

2  
  0
@Anatolij Dupogrzmot - Gdzie tacy jak ty się rodzą?
(2020.04.21)
otwarta, ale niezle powycinane zdrowe zywe drzewa masakra, zaraz beda olanynie lasy inikt nie protestuje !!!!!
vrevdvawv (2020.04.21)

info

4  
  0
Jesteśmy kowalem własnego losu
KowaL LosU (2020.04.21)

info

3  
  0
I poszli jak dziki w żołedzie, im dłużej żyje to bardziej kocham zwierzęta patrząc na ludzi.
(2020.04.21)

info

7  
  0
Wiewiórki straszyć
…....@ (2020.04.21)
Może to będzie wiarygodnym ostrzeżeniem: "Szef Światowej Organizacji Zdrowia ostrzegł, że epidemia koronawirusa wciąż się rozwija, a "najgorsze dopiero nadejdzie". - Uniknijmy tej tragedii. Jest to wirus, którego wielu ludzi wciąż nie rozumie - zaapelował dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. "
(2020.04.21)
Ja też. Ale co ma do tego modlitwa o deszcz?
Fun H2O (2020.04.21)
Ale oto chodzi , aby było 100procent braku nowych infekcji , najpierw 95procent musi przejść,bo wysoka transmisja,kilku falowa. Zamrażanie i odmrażanie do osiągnięcia 100procent braku nowych infekcji, lawirowaniem pomiędzy ,wypływami z gospodarki , a wydolnością ochrony zdrowia,żeby nie paraliżować. Hiszpanka 2fala wysoka umieralność 20-40rokiem, covid na wysoką transmisje taką jak w 1fali hiszpanki , we wszystkich grupach wiekowych ,niska umieralność ,ale w następnych falach,może to się zmienić .Korona wirusy nieustannie mutują , skupione były w danej grupie wiekowej , ten przypomina malarię ,leki malaryczne oddziałują pozytywnie,ale jak to z lekami, obniża odporność, w gruncie może dojść do kolejnej infekcji covid,czy innej. Szczepionki na malarię ,HIV nie wymyślono przez 40 lat. Zachowajmy zdrowy rozsądek .
Constantine (2020.04.21)