A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta będą pod drzewkiem lub lampą
Teraz to wielka oszczędność kaske na swoje potrzebny trzeba trzymać
No i zaraz bedzie dobowy skok nowych przypadkow.
Każdy wie że jest to nakrecane.
Rodzaju koronawirusa jest na ziemi ponad 50 I jakoś żyliśmy
Nie przesadzać!
Przesadzam na wiosnę bo roślinę szlak trafiii
Teraz naprawdę nadszedł czas, aby wszyscy obywatele pozostali razem i współpracowali dla lepszego czasu i czasu rodzinnego dla nas wszystkich
Skrajna nieodpowiedzialność biegać po lesie w grupie 10 osób!!! Gratuluję wyczucia, brawo.
A gdzie są modlitwy o deszcz. O deszcz od zaraz do końca maja. Tyle, jeśli nawet nie dłużej potrzeba by padał.
@Swoj - To, że przybędzie nam zakażonych to na 100% pewne !!! Teraz rekordowe ilości zakażonych, bo wychodzą powoli śeięta Wielkiej Nocy a teraz za niedługo wyjdzie poluzowanie w postaci parków, plaż, lasów itp.
@Swoj - "No i zaraz będzie dobowy skok nowych przypadków. "- Tego możemy być pewni na 100%
A ile nam śmieci przybędzie w lasach !!!