47
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ta będą pod drzewkiem lub lampą
....@ (2020.04.20)
Teraz to wielka oszczędność kaske na swoje potrzebny trzeba trzymać
Gość el (2020.04.20)

info

7  
  0
No i zaraz bedzie dobowy skok nowych przypadkow.
Swoj (2020.04.21)
Każdy wie że jest to nakrecane. Rodzaju koronawirusa jest na ziemi ponad 50 I jakoś żyliśmy Nie przesadzać! Przesadzam na wiosnę bo roślinę szlak trafiii
Szlag (2020.04.21)
Teraz naprawdę nadszedł czas, aby wszyscy obywatele pozostali razem i współpracowali dla lepszego czasu i czasu rodzinnego dla nas wszystkich
Adam D (2020.04.21)
Skrajna nieodpowiedzialność biegać po lesie w grupie 10 osób!!! Gratuluję wyczucia, brawo.
Idea_a (2020.04.21)

info

4  
  2
A gdzie są modlitwy o deszcz. O deszcz od zaraz do końca maja. Tyle, jeśli nawet nie dłużej potrzeba by padał.
Fun H2O (2020.04.21)
@Swoj - To, że przybędzie nam zakażonych to na 100% pewne !!! Teraz rekordowe ilości zakażonych, bo wychodzą powoli śeięta Wielkiej Nocy a teraz za niedługo wyjdzie poluzowanie w postaci parków, plaż, lasów itp.
Kos (2020.04.21)
@Swoj - "No i zaraz będzie dobowy skok nowych przypadków. "- Tego możemy być pewni na 100%
(2020.04.21)
A ile nam śmieci przybędzie w lasach !!!
(2020.04.21)

info

4  
  0