UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może to będzie wiarygodnym ostrzeżeniem: "Szef Światowej Organizacji Zdrowia ostrzegł, że epidemia koronawirusa wciąż się rozwija, a "najgorsze dopiero nadejdzie". - Uniknijmy tej tragedii. Jest to wirus, którego wielu ludzi wciąż nie rozumie - zaapelował dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. "