47
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W Moskwie
(2020.04.21)
Toś to z ruskiego Anatolij Goebbels "Adhanom Ghebreyesus"
(2020.04.21)
Interesuje mnie pewna kwestia. Czy lekarze rodzinni sa wynagradzani obecnie przez nfz tak jak przed pandemią? Przychodnie zamknięte, zostaje tylko telefon. Nie zbadają, nie skontrolują, nie każdy pacjent jest w stanie zrealizować ereceptę. Ciekawi mnie, czy przy takim przestoju coś im obcięto, jak np. w szpitalu jednoimiennym?
(2020.04.21)
Dzieci muszą wyjść i zaangażować się w sport !! To jest porażka rządu, polegająca na tym, że dzieci izolują i wykorzystują dzieci Cała rodzina psychologa cierpi ze sobą. Katastrofa i niedowierzanie politykom to fakt
Hej (2020.04.21)
Interesuje mnie pewna kwestia. Czy lekarze rodzinni sa wynagradzani obecnie przez nfz tak jak przed pandemią? Przychodnie zamknięte, zostaje tylko telefon. Nie zbadają, nie skontrolują, nie każdy pacjent jest w stanie zrealizować ereceptę. Ciekawi mnie, czy przy takim przestoju coś im obcięto, jak np. w szpitalu jednoimiennym?
(2020.04.21)

info

2  
  0
obejrzyjcie sobie - "Reewolucja - Czego się boi rząd? Usunęli filmik z Łukaszem Szumowskim"
(2020.04.21)

info

3  
  1
Ja,zaś pomodlę się za Ciebie, za Wszystkich !
PlatformaHipokryzji (2020.04.21)
Nie
(2020.04.21)
To jak usnęli ,to biada Nam Wszystkim
(2020.04.21)

info

1  
  0
TYLKO, oby wiewiórka nie pomyślała, że to orzech do zgryzienia
Buhaha (2020.04.21)