Wybrany wątek opinii

@Fun H2O - A ja się modlę, żeby rolnicy nie truli nas chemiczną trucizną !
(2020.04.21)
Ja też. Ale co ma do tego modlitwa o deszcz?
Fun H2O (2020.04.21)
Ja,zaś pomodlę się za Ciebie, za Wszystkich !
PlatformaHipokryzji (2020.04.21)
Powrót do komentarzy