Wybrany wątek opinii

Może to będzie wiarygodnym ostrzeżeniem: "Szef Światowej Organizacji Zdrowia ostrzegł, że epidemia koronawirusa wciąż się rozwija, a "najgorsze dopiero nadejdzie". - Uniknijmy tej tragedii. Jest to wirus, którego wielu ludzi wciąż nie rozumie - zaapelował dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. "
(2020.04.21)
Toś to z ruskiego Anatolij Goebbels "Adhanom Ghebreyesus"
(2020.04.21)
A może WHO ma interes w straszeniu nas wirusem, żebyśmy masowo poddali się szczepieniom. A szczepionka rzecz jasna nie będzie darmowa.
(2020.04.21)
Powrót do komentarzy