Wybrany wątek opinii

Gdzie jest deszcz.. Ja pierniczę. Nas nie wykończy koronawirus tylko susza!
(2020.04.20)
A gdzie są modlitwy o deszcz. O deszcz od zaraz do końca maja. Tyle, jeśli nawet nie dłużej potrzeba by padał.
Fun H2O (2020.04.21)
@Fun H2O - A ja się modlę, żeby rolnicy nie truli nas chemiczną trucizną !
(2020.04.21)
Powrót do komentarzy