Wybrany wątek opinii
Gdzie jest deszcz.. Ja pierniczę. Nas nie wykończy koronawirus tylko susza!
Do moderacji
Odpowiedz
24
1
A gdzie są modlitwy o deszcz. O deszcz od zaraz do końca maja. Tyle, jeśli nawet nie dłużej potrzeba by padał.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Fun H2O - A ja się modlę, żeby rolnicy nie truli nas chemiczną trucizną !
Do moderacji
Odpowiedz
3
1