UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za takie śmietnik powinny być kary od 50.000zł w górę ustawowo a mandaty na sprzątanie powinny być przewidziane. Umnie też sporo przybyło na wałach.

Sxxccc

Anuluj