Wybrany wątek opinii
Na Działkowej zgubiono na jesień samochód. Do dziś dnia stoi rozgrabiony i spalony przy działkach
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
i nei ma gospodarza ktory ejst dopowiedzialny za to ? no nei ma bo u nas samowolka i robta co chceta
Do moderacji
Odpowiedz
1
0