102
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Typowo po polsku, budujemy lub remontujemy domek a śmieci, gdzie??? No właśnie tam, gdzie zdjęcia pokazują. Może trzeba w niedalekiej odległości zobaczyć, gdzie robiono remonty. Natomiast części samochodowe to są ci bogaci biznesmeni prowadzący biznes na wioskach.
(2020.04.20)

info

4  
  0
Niech płacą za segregację i będzie czysto. W innych krajach tak jest, a tu trzeba segregować trzymać w domu 5 śmierdzących pojemników i jeszcze płacić. Tak samo z obudowami na śmieci. Wybudowaliśmy za swoje obudowy należą do miasta i jeszcze płacimy dzierżawę za plac pod śmietnikiem. Jeśli to wszystko należy do miasta i bierze za to pieniądze to niech sprząta i dba o czystość. Zdjęcia z tym brudem wysyłać d o urzędników z miasta.
zb (2020.04.20)

info

4  
  0
brudasy i szmaciarze. .. ..
dramat22 (2020.04.20)

info

5  
  0
@Ekolog - ty masz pewno poziom prezesa co to zadną robotą rączek nie ubrudził a i karty do bankomatu sie boi jak diabła. ..
(2020.04.20)
@Ekolog - ty masz pewno poziom prezesa co to zadną robotą rączek nie ubrudził a i karty do bankomatu sie boi jak diabła. ..
(2020.04.20)
Urwac jaja!!!
Sherlock (2020.04.20)

info

3  
  0
To na bank swinie Pisowskie bo chcą zarobić na smieciach
Las (2020.04.20)
@Las - To pokaż swój ryj prostytu. .. .i zobaczymy jaki masz wygląd Belmondzio.
zb (2020.04.20)
Byłam dzisiaj w bażantarni a raczej na polanie chwilę pooddychać i zrelaksować się. Byłam tam w pojedynkę jednak chyba tylko ja stosuje się do obowiązujących przepisów. WSZYSCY ludzie którzy byli na polanie, byli w większych lub mniejszych grupkach, bez odstepow. Siedziałam tam ponad godzinę i zdążyłam naliczyć ponad 15 grup ludzi. Dlaczego nikt nie patroluje tego miejsca???
Bażantarnia (2020.04.20)
Tez tam byłam i widziałam. W głowie się nie mieści jak ludzie nie dbają o środowisko. Syf.
Ks (2020.04.20)

info

4  
  0