A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Typowo po polsku, budujemy lub remontujemy domek a śmieci, gdzie??? No właśnie tam, gdzie zdjęcia pokazują. Może trzeba w niedalekiej odległości zobaczyć, gdzie robiono remonty. Natomiast części samochodowe to są ci bogaci biznesmeni prowadzący biznes na wioskach.
Niech płacą za segregację i będzie czysto. W innych krajach tak jest, a tu trzeba segregować trzymać w domu 5 śmierdzących pojemników i jeszcze płacić. Tak samo z obudowami na śmieci. Wybudowaliśmy za swoje obudowy należą do miasta i jeszcze płacimy dzierżawę za plac pod śmietnikiem. Jeśli to wszystko należy do miasta i bierze za to pieniądze to niech sprząta i dba o czystość. Zdjęcia z tym brudem wysyłać d o urzędników z miasta.
brudasy i szmaciarze. .. ..
@Ekolog - ty masz pewno poziom prezesa co to zadną robotą rączek nie ubrudził a i karty do bankomatu sie boi jak diabła. ..
@Ekolog - ty masz pewno poziom prezesa co to zadną robotą rączek nie ubrudził a i karty do bankomatu sie boi jak diabła. ..
Urwac jaja!!!
To na bank swinie Pisowskie bo chcą zarobić na smieciach
@Las - To pokaż swój ryj prostytu. .. .i zobaczymy jaki masz wygląd Belmondzio.
Byłam dzisiaj w bażantarni a raczej na polanie chwilę pooddychać i zrelaksować się. Byłam tam w pojedynkę jednak chyba tylko ja stosuje się do obowiązujących przepisów. WSZYSCY ludzie którzy byli na polanie, byli w większych lub mniejszych grupkach, bez odstepow. Siedziałam tam ponad godzinę i zdążyłam naliczyć ponad 15 grup ludzi. Dlaczego nikt nie patroluje tego miejsca???
Tez tam byłam i widziałam. W głowie się nie mieści jak ludzie nie dbają o środowisko. Syf.