UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy oczyszczalni sciekow wyrzucono ok 10 workow niebieskich ze styropianem. Moze to ten sam człek wyrzucił
007
Przy oczyszczalni sciekow wyrzucono ok 10 workow niebieskich ze styropianem. Moze to ten sam człek wyrzucił
007