Wybrany wątek opinii

Ludzie to czasami gorzej jak zwierzęta się zachowują.
Wkwk (2020.04.20)
@Wkwk - to porownanie ma sie nijak do zwierzat, jedynie mozna porownywac z racji instynktu i tego jak ludzie traktuja zwierzeta hodowlane, same w sobie zyja w swoim swiecei ktory ma sie nijak do tego bu@#%@elu co sobie zgotowalismy tolerujac takie zachowania
(2020.04.20)
Powrót do komentarzy