A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prymityw to wyrzucił, inny prymityw go spłodził, a ostatni urodził. To rodzinka prostaków, nie ogarniającą norm w społeczeństwie, czyli bezwartościowe jednostki.
@Tomasz85 - A to ma do tego, że Straż Miejska ma swój rewir działania i jak jest to już za miastem na terenie innej gminy, to przecież nie wyśle tam swojego drona, tak samo jak nie pojedzie do tej gminy mandatów za parkowanie wypisywać.
@Tomasz85 - Mi na moją łąkę ktoś podrzucił stare opony i jak kosiłem trawę na siano to uszkodziłem sobie kosiarkę i musiałem na części wydać ze 200 zł i jeszcze miałbym za te śmieci płacić? Łapać to powinni tych co podrzucają te śmieci, a od właścicieli terenu to się odczep, bo nawet jak ktoś by chciał, to wielu działek czy pól i tak nie upilnuje.
@Tomasz85 - Post oczywiście do Pampiego. :)
@Zen - Ale takie mamy prawo, zawsze odpowiada właściciel działki.
@Ekolog - Ja skłonny jestem stwierdzić, że to typowe dla wyznawców "słońca narodu"
@ej - mozna tez miec skladowisko odpadow i przypadkiem pożar jak to bylo rok temu w calej Polsce, co za przypadek i wartosciowe jednostki co za normy
foto pułapki, szybko się zwrócą, ale urzędnicy to wyrobnicy im to lotto.
Koło mojego bloku jest to samo kto idzie z innych kamienic przy ul Żywieckiej w Gdańsku to zostawia śmieci koło sklepu rzuca nam pod balkony chociaż z okien też lecą telewizory , krzesła ,drukarki ,skanery ,nie wspomnę o karmieniu ptaków tj chleb makaron ,ziemniaki ,a nawet żwirek kota a ostatnio dywan z parteru trzepali taki ok 2 na 3 m w windzie śmieci zgubią łącznie z dziecinnymi pieluchami piesek się załatwi i co robić z takimi syfiarzami
@Aiara - No to masz wesoło. .. ..