UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ej - mozna tez miec skladowisko odpadow i przypadkiem pożar jak to bylo rok temu w calej Polsce, co za przypadek i wartosciowe jednostki co za normy


Anuluj