UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ej - mozna tez miec skladowisko odpadow i przypadkiem pożar jak to bylo rok temu w calej Polsce, co za przypadek i wartosciowe jednostki co za normy
@ej - mozna tez miec skladowisko odpadow i przypadkiem pożar jak to bylo rok temu w calej Polsce, co za przypadek i wartosciowe jednostki co za normy