UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tomasz85 - Mi na moją łąkę ktoś podrzucił stare opony i jak kosiłem trawę na siano to uszkodziłem sobie kosiarkę i musiałem na części wydać ze 200 zł i jeszcze miałbym za te śmieci płacić? Łapać to powinni tych co podrzucają te śmieci, a od właścicieli terenu to się odczep, bo nawet jak ktoś by chciał, to wielu działek czy pól i tak nie upilnuje.

Zen