UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tomasz85 - A to ma do tego, że Straż Miejska ma swój rewir działania i jak jest to już za miastem na terenie innej gminy, to przecież nie wyśle tam swojego drona, tak samo jak nie pojedzie do tej gminy mandatów za parkowanie wypisywać.