Wybrany wątek opinii

Koło mojego bloku jest to samo kto idzie z innych kamienic przy ul Żywieckiej w Gdańsku to zostawia śmieci koło sklepu rzuca nam pod balkony chociaż z okien też lecą telewizory , krzesła ,drukarki ,skanery ,nie wspomnę o karmieniu ptaków tj chleb makaron ,ziemniaki ,a nawet żwirek kota a ostatnio dywan z parteru trzepali taki ok 2 na 3 m w windzie śmieci zgubią łącznie z dziecinnymi pieluchami piesek się załatwi i co robić z takimi syfiarzami
Aiara (2020.04.21)
@Aiara - No to masz wesoło. .. ..
(2020.04.22)
Powrót do komentarzy