A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie dzięki ustawie tylko dzięki patriotycznym januszom z elektoratu umiłowanej siły przewodniej i Adrianka. ..
Gdzie zgłaszać takie nielegalne śmietniska - ostatnio jakiś wyrzuca smieci koło garaży przy ul. Krakusa (wjazd od strony ul. Obrońców Pokoju- pierwszy szereg garaży)mimo że niedaleko stoi śmietnik !