102
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie dzięki ustawie tylko dzięki patriotycznym januszom z elektoratu umiłowanej siły przewodniej i Adrianka. ..
GłębokaMyśl (2020.04.22)
Gdzie zgłaszać takie nielegalne śmietniska - ostatnio jakiś wyrzuca smieci koło garaży przy ul. Krakusa (wjazd od strony ul. Obrońców Pokoju- pierwszy szereg garaży)mimo że niedaleko stoi śmietnik !
MO (2020.10.01)

info

0  
  0