23
20.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie tylko on, ale dzieci również, stąd taki ekspres, szkoda że tylko tu
(2020.04.20)
Elbląg otrzyma resztki a olsztyn buduje od nowa ulica po ulicy. Jakie to dwa równorzędne miasta. Czysta hipokryzja.
(2020.04.20)

info

19  
  4
Hehe trzeba ,będzie sprawdzić ,czy to nie ta ,kostka z mostu niskiego
;-) (2020.04.20)

info

4  
  4
Dzieki tej drodze starowka wejdzie w nadprzestrzeń ekonomiczna, ludzie przestana jezdzic samochodami, slonce wzejdzie i nie bedzie chcialo zajsc, ludzie beda stawiac male kroczki ktore beda wielkimi w przyszlosci i to nie bedzie ich ostatnie slowo.
(2020.04.20)

info

5  
  5
Raczej sztuczna kroplówka na sztuczne podtrzymanie ,niż zastrzyk . No chyba ,że to złoty strzał !
Ostatni (2020.04.20)

info

4  
  2
Kryśka 123 głosy - jaki PIS, to z Naszych podatków, czy to jest takie trudne do skumania.
podatnik+ (2020.04.20)

info

2  
  1
Po co mieszkańcom Elbląga droga do Malborka ???? Po co mamy tam jeździć ?
Anonim1421 (2020.04.20)
@Anonim1421 - tego najstarsi indianie nie wiedza, wez scenariusz i czytaj "i nagle ich oczom ukazła sie droga do Malborka. .. .. "i wtedy wchodzisz ty i mowisz "- mozesz mi powiedziec po c. .. mi ta droga"dostaniesz nagrode złotego pingwina
(2020.04.20)
Parkowanie równolegle czy prostopadle? Bo to robi różnicę
(2020.04.21)

info

1  
  0
Słyszeliście co w Elstar na Modrzewinie zrobili ??? Tam większość na samozatrudnieniu pracuje i ich firma obniżyła wszystkim wypłaty o 25%, Na pytanie dlaczego (w firmie nie dzieje się źle), bo możecie nie płacić ZUS i wychodzicie wam na "0". Pieniądze z tarczy antykryzysowej ukradło im szefostwo !!!. Janusze biznesu. Do prokuratury się nadaje. Podobno właściciel to milioner. ..
Uzurpator (2020.04.22)

info

0  
  0