Wybrany wątek opinii

Droga redakcjo i czytelnicy. A co z DK22 w kierunku Malborka? Rząd utopił wszystkie pieniądze w socjal, 500plus na bombelki, a na inwestycje, które rozwijają gospodarkę NIE MA! Oby tak dalej wyborcy, Wam te 500 i 13stki bokiem wyjdą. Wspomnicie moje słowa na jesień jak kryzys wejdzie partyzantem do Polski.
Goscu8483 (2020.04.20)
Kubuś Fatalista. Po co pytasz skoro sam sobie odpowiadasz? I tak masz w nosie inne opinie na ten temat....
(2020.04.20)
Po co mieszkańcom Elbląga droga do Malborka ???? Po co mamy tam jeździć ?
Anonim1421 (2020.04.20)
@Anonim1421 - tego najstarsi indianie nie wiedza, wez scenariusz i czytaj "i nagle ich oczom ukazła sie droga do Malborka. .. .. "i wtedy wchodzisz ty i mowisz "- mozesz mi powiedziec po c. .. mi ta droga"dostaniesz nagrode złotego pingwina
(2020.04.20)
Powrót do komentarzy