Wybrany wątek opinii

tyle dziurawych chodników w centrum miasta, a tu proszę od razu chodniki, bo jaśnie pan Wójcik ma wykupioną większość mieszkań, jak to milutko
(2020.04.20)
nie tylko on, ale dzieci również, stąd taki ekspres, szkoda że tylko tu
(2020.04.20)
Powrót do komentarzy