UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg otrzyma resztki a olsztyn buduje od nowa ulica po ulicy. Jakie to dwa równorzędne miasta. Czysta hipokryzja.
Elbląg otrzyma resztki a olsztyn buduje od nowa ulica po ulicy. Jakie to dwa równorzędne miasta. Czysta hipokryzja.