UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzieki tej drodze starowka wejdzie w nadprzestrzeń ekonomiczna, ludzie przestana jezdzic samochodami, slonce wzejdzie i nie bedzie chcialo zajsc, ludzie beda stawiac male kroczki ktore beda wielkimi w przyszlosci i to nie bedzie ich ostatnie slowo.