UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Słyszeliście co w Elstar na Modrzewinie zrobili ??? Tam większość na samozatrudnieniu pracuje i ich firma obniżyła wszystkim wypłaty o 25%, Na pytanie dlaczego (w firmie nie dzieje się źle), bo możecie nie płacić ZUS i wychodzicie wam na "0". Pieniądze z tarczy antykryzysowej ukradło im szefostwo !!!. Janusze biznesu. Do prokuratury się nadaje. Podobno właściciel to milioner. ..
Uzurpator