UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzieki tej drodze starowka wejdzie w nadprzestrzeń ekonomiczna, ludzie przestana jezdzic samochodami, slonce wzejdzie i nie bedzie chcialo zajsc, ludzie beda stawiac male kroczki ktore beda wielkimi w przyszlosci i to nie bedzie ich ostatnie slowo.