Wybrany wątek opinii
Napisałeś "ludzią"- powinieneś "ludziom"napisać, już to świadczy o Tobie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Nie zniżę się do twojego poziomu , niżej się nie da upaść
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie zniżaj się! dziękuję.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1