UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czerwony dziadek dobrze resorciakom komuszym napisał , a oni dalej kościół obrażają , księży , ludzi , wiarę ! Takim sposobem to Wy do niczego nie dojdziecie ! Kiedyś komuchy z kościołem ,żyli jak pies z kotem ,ale nie obrażali publicznie ,tak oscentacyjnie i wulgarnie,tylko w swoim towarzystwie Towarzyszów . Było wyczucie ,teraz jest motłoch i brak zasad!

Towarzysz

Anuluj